Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
ARES

yenilik Yaratığın Levelini Görme Eklentisi

Önerilen Mesajlar

Merhaba Değerli xACS Severler,
Her Zamanki Gibi xACS
 Sunucularını Bir Üst Seviyeye Taşımak Ve Sunucumuzda Sıkılmadan Eğlenebileceğiniz , Modifiye Ettiğimiz Özellikler & Sistemsel Değişiklikler Sayesinde Daha Kaliteli , Rahat Bir Oyun Deneyimini Yaşatmak İçin Aralıksız Çalışmalar Yapıyoruz.
Bu Konuda Sizlere Yeni Sunucumuzda Kullanacağımız , Yeni Olan Yaratığın Levelini Görme Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vereceğim

x1.png.cb73e745b2732e10fd407340c15abe16.png

Bu özelliğimiz bir önceki sunucularımızda aktif olan bir özellik fakat yeni sunucumuzda görsellik açısından daha kaliteli bir hale getirdik.

Kısaca bahsetmek gerekirse ;

Bu sistem sayesinde yaratığın levellerini görerek yaratığın HP , Defans gibi değerlerini tahmin edebilirsiniz.

NOT : Bu özelliğin genel olarak yapılma amacı Monster Stone farmında bulunan level limitini öğrenmenizdir. Tanıtım konumuzda bu level limitinden bahsettim fakat bu konu ilede alakalı olduğu için burayada not düşmek istiyorum.

Monster Stone Farmı yapabilmeniz için keseceğiniz Yaratığın sizin levelinizden  Maksimum 10 level düşük olması gerekmekte.

Örnek : Siz 60 Levelsiniz , Keseceğiniz Yaratık 50 Level Veya Üstü Olmak Zorunda aksi halde MS Droplayamazsınız.

image.png

62c18cfbc309e65c964d5839e0e3fd6ac0a91d9b.gif

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...