Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
sarraf

player Sarraf * Bi̇r Farmer Seyyahin Seyahat Rehberi̇

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, TUGIEY yazdı:

Buradaki herkes gb , char , karakter , item , np satmıştır buna adımdan daha eminim ama ne yazık ki arkadasım SARRAF bundan size nazaran daha fazla para kazandığı için burda gelmiş adama dilenci diyorsunuz öncelikle sizin oyuna neredeyse faydanız yok biz bir oyuna baslarken 1500tl civarı kc cekiyoruz ve öyle başlıyoruz. Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz ki eğer yapmış olsaydık tüm knıght alemi tanırdı biz her serverda TUGIEY ve SARRAF olarak varız bizim mesleklerimiz zaten var yeni mezunuz ikimizde yüksek lisans ve work and travel yapmak ıcın kısı bası 100bın paraya ıhtıyacımız var ve bunu yavas yavas denklestırıyoruz. Ama benden size tavsiye gb kc cekmeyin gidin bir clana ordan güzel DİLENCİLİK yapabilirsiniz (ya da item alıp kacabilirsiniz ki bu hasetlikte insanlardan beklenti yüksek) size item verirler biz yine oyunlara para yatırıp mevcut oldugumuz bilgisayar sayısıyla elektrik harcayıp extra aldıgımız internetin parasını ödüyerek kısacası emek vererek para kazanmaya devam edeceğiz.Destekci olan arkadaslara sevgilerimi sunuyorum.

Çok güzel edebiyat yapmışsın o bakımdan tebrikler. Ama bize oyuna katkısı olmayan , çar soyan , milleti dolandıran lafları ne alaka ? Size karşı olan herkes dolandırıcı mı oluyor ? Tamamen aptalca bir düşüncedesin...Usko da bahçe farmında en azından sigortanı yaparlar demiştim hala da aynı görüşteyim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayatımda bu kadar fesatlık görmedim gerçekten adamın mesleği elinde mühendis olmuş çıkmış, yorum yapanlar da keşke mesleklerini ve işlerini belirtse. Adam ne güzel kurumsal iş hayatına atılmadan önce çıkabildiği kadar yurtdışına çıkabilmek için farm yapıp para kazanmaya çalışcam diyor bundan güzel birşey olabilir mi, bir de burda yazıp adamın moralini bozuyorsunuz içinizdeki saf kötülüğü görünce gerçekten sizin adınıza ben utanıyorum. Burda fesatlık yapanlar ya gerçekten kötü insanlardır ya da hayatının çok başındaki kişilerdir, çünkü arkadaş en güzelini yapıyor kurumsala girdik kaç yıldır çalışıyoruz ve hep geçmişte bu arkadaşın yaptığı şeyleri yapmadığımız için üzülüyoruz şimdilerde ancak şirket gönderirse yurtdışına çıkabiliyoruz ya da yıllık izinde denk getirdiğimiz kadarıyla. O yüzden sen hiç moralini bozma kardeşim kolay gelsin, emeğine kuvvet.

• Teşekkürler 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, tiamat yazdı:

Çok güzel edebiyat yapmışsın o bakımdan tebrikler. Ama bize oyuna katkısı olmayan , çar soyan , milleti dolandıran lafları ne alaka ? Size karşı olan herkes dolandırıcı mı oluyor ? Tamamen aptalca bir düşüncedesin...Usko da bahçe farmında en azından sigortanı yaparlar demiştim hala da aynı görüşteyim :) 

benim sigortaya ihtiyacım yok ki :D hayatta ki felsefemi bile bilmiyorsun suan ne yaptıgım , kaç dil bildigim hakkında fikrin bile yok ayrıca orada yazdıgım sadece cevap verdiklerin değildi :D bir mesleğim oldugunu ve EĞİTİM için para biriktirdigimi yazdım ama anlayana kardeşim edebiyat benim işim değil sana uzak olacak ama ben matematikçiyim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Git sigortalı işte çalış diyorlar buraya çalıştıgım yerleri yazayım :D Öncelikle diplomalı İstatikçi belki anlamazsınız diye matematikçi dedim kapasite malum :D yaş 10 (marangoz) , yaş 12 (boyacı) , yaş 15 (lastikçi) , yaş 18 (muhasebeci) , yaş 19 (Burger King Personeli) , Şuan yaş 24 ve ana dili hariç 2 dil bilen yüksek lisans için para biriktirip ailesinden beni kredi çekip evlendir diye medet ummayan diplomalı bir makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisi :D

tarihinde TUGIEY tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, TUGIEY yazdı:

benim sigortaya ihtiyacım yok ki :D hayatta ki felsefemi bile bilmiyorsun suan ne yaptıgım , kaç dil bildigim hakkında fikrin bile yok ayrıca orada yazdıgım sadece cevap verdiklerin değildi :D bir mesleğim oldugunu ve EĞİTİM için para biriktirdigimi yazdım ama anlayana kardeşim edebiyat benim işim değil sana uzak olacak ama ben matematikçiyim :D 

“Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “” bu cümleyi hiç bir şekilde açıklayamazsın boş edebiyat yapma bak konuyu açan arkadaşa laf etmiyorum sana söylüyorum. Arkadaşını savunmak isterken daha rezil bir cümle kurmuşsun. Eğer doğru düzgün yazasaydın saygı duyardım ama çok ileri düzeyde olan matematikçi hafızan algılamaya yetmemiş sanırsam .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

“Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ Lafının sonuna kadar arkasındayım ama şöyle birşey var. bahçe farmında sigorta yapıyorlar lafın için sana cevap bile vermedim aklı sıra küçük düşürücü bir espri yapmak istemişsin yemez ama içinde bu kadar hasetlik olan insanlardan “Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ lafı cuk diye oturuyor. Ama çok cevapladıgın için sana 1 kere cevap verme gereği hissedip az önce birşeyler yazdım. “Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ lafını üstüne alınacak insanlar , dolandırıcılardır sende bu kadar takıldıgına göre şüphelenmedim değil kusuruma bakma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, TUGIEY yazdı:

“Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ Lafının sonuna kadar arkasındayım ama şöyle birşey var. bahçe farmında sigorta yapıyorlar lafın için sana cevap bile vermedim aklı sıra küçük düşürücü bir espri yapmak istemişsin yemez ama içinde bu kadar hasetlik olan insanlardan “Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ lafı cuk diye oturuyor. Ama çok cevapladıgın için sana 1 kere cevap verme gereği hissedip az önce birşeyler yazdım. “Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “ lafını üstüne alınacak insanlar , dolandırıcılardır sende bu kadar takıldıgına göre şüphelenmedim değil kusuruma bakma.

Gerçekten söylediklerimi inatla anlamamaya devam ediyorsun ve boş edebiyat yapıyorsun hayatta başarılar sana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, tiamat yazdı:

“Sizin gibi char soyup milleti dolandırmıyoruz “” bu cümleyi hiç bir şekilde açıklayamazsın boş edebiyat yapma bak konuyu açan arkadaşa laf etmiyorum sana söylüyorum. Arkadaşını savunmak isterken daha rezil bir cümle kurmuşsun. Eğer doğru düzgün yazasaydın saygı duyardım ama çok ileri düzeyde olan matematikçi hafızan algılamaya yetmemiş sanırsam .

Tam olarak neyimde bir kusur gördün ? Neyimi eleştirdiğini nerede yanlış bir cümle kurduğumu açıklar mısın ? Şu  cümlende şu yanlış vs gibisinden bi açıklar mısın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, tiamat yazdı:

Gerçekten söylediklerimi inatla anlamamaya devam ediyorsun ve boş edebiyat yapıyorsun hayatta başarılar sana

Hadi başka profil altına yorum at sen burdan sana ekmek çıkmaz hiçbir amacın yok gelmiş polemik yaratıyorsun ne istediğin bile belli değil bomboş eleştiri yapıyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
55 dakika önce, tiamat yazdı:

yaw bırak birader bunlar millete dolandırıcı der bir bakarsın  herkesden önce milleti soyarlar . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lan konu nerden nerelere geldi, benim verdiğim örneklerin söylediğin şeyle bir alakası yoktu Serhat abinin ya da diğer vs. seyyah sayfaların gerçekte ne yapıp icraatta olanı söylememesi vs. bunlar bizi ilgilendiren durumlar değil ki haklılık payın da var hatta Serhat'ın (RotasızSeyyah) 1 yaz gezip, içerikleri toplayıp sonra 6 ay boyunca patreondan gelen paraları yediğine dair ifşaları da vardır da bunun Darkko forumuyla bi ilgisi yok mesajımı dikkati okursan ben zaten seni takdir ve tebrik ettim :) Sadece benim cevap verdiğim mesajın iki mesaj üstünde "anneleriniz babalarınız başkalarına ağız eğerken " vs. şeklinde küstahça bir açıklama gördüm, cevabım ve tepkim bunaydı, yoksa tabi ki evinde göt büyüten GB'ci, vs. seyyah gb'ci duellosundan sen galip çıkarsın kanka sıkıntı yok :) Beni yaptığın işi "dilencilik" olarak nitelendiren insanlarla karıştırma, ben sana o ifadeyi,  senin 2 mesaj üstte insanların "anne ve babalarının ağız eğer" tarzında yaptığın yorumla paralel olduğunu, böyle konuşmasan daha iyi olacağını söyledim ❤️ Onun haricinde sana destek vermek adına fütursuz sallayanlar olmuş, yok bunların hepsi GB'ci , kıskanç vs. diye . "Herkesin işine kimse karışamaz" da, ben de maddi manevi, kendini geliştirmiş ve toplum genelinde saygın sayılabilecek bir meslek icra ediyorum, şükür kimseye de ağız eğmiyorum. Bu beni GB'ci yapmaz. Hayatım boyunca da ne GB sattım, ne şu oyunda ticarî kaygı güttüm. Nasıl ki burda sana "dilenci" yaftası vuran ibişlere sen kızıyorsan, onlara cevap verirken genelleme yaptığında, hakkı yenen de sana kızacaktır. Macaristan'a gidersen mutlaka boğa kanı dene bu arada, stresi alır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, QuenTlyDeAmor yazdı:

yaw bırak birader bunlar millete dolandırıcı der bir bakarsın  herkesden önce milleti soyarlar . 

Aynen öyle kardeşim çok haklısın. Zaten dikkat edersen bu @tugiey adlı arkadaş bu gün kaydolmuş siteye ve sadece bu konuya yorum atmış aynı şekilde @hunkbebem adlı kişide sadece bu konuya yorum atmış başka hiç bir aktivitesi yok. Bu iki arkadaş harici hakaretli konuşup iftira atan yok zaten. Organize çete gibi bu gb ciler boşuna döner ekmekçi denmiyor. Adam 40 yılın acıtasyonunu yapıp edebiyat yapıyor sonra da bize hakaret ediyor ilginç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, venom1109 yazdı:

Lan konu nerden nerelere geldi, benim verdiğim örneklerin söylediğin şeyle bir alakası yoktu Serhat abinin ya da diğer vs. seyyah sayfaların gerçekte ne yapıp icraatta olanı söylememesi vs. bunlar bizi ilgilendiren durumlar değil ki haklılık payın da var hatta Serhat'ın (RotasızSeyyah) 1 yaz gezip, içerikleri toplayıp sonra 6 ay boyunca patreondan gelen paraları yediğine dair ifşaları da vardır da bunun Darkko forumuyla bi ilgisi yok mesajımı dikkati okursan ben zaten seni takdir ve tebrik ettim :) Sadece benim cevap verdiğim mesajın iki mesaj üstünde "anneleriniz babalarınız başkalarına ağız eğerken " vs. şeklinde küstahça bir açıklama gördüm, cevabım ve tepkim bunaydı, yoksa tabi ki evinde göt büyüten GB'ci, vs. seyyah gb'ci duellosundan sen galip çıkarsın kanka sıkıntı yok :) Beni yaptığın işi "dilencilik" olarak nitelendiren insanlarla karıştırma, ben sana o ifadeyi,  senin 2 mesaj üstte insanların "anne ve babalarının ağız eğer" tarzında yaptığın yorumla paralel olduğunu, böyle konuşmasan daha iyi olacağını söyledim ❤️ Onun haricinde sana destek vermek adına fütursuz sallayanlar olmuş, yok bunların hepsi GB'ci , kıskanç vs. diye . "Herkesin işine kimse karışamaz" da, ben de maddi manevi, kendini geliştirmiş ve toplum genelinde saygın sayılabilecek bir meslek icra ediyorum, şükür kimseye de ağız eğmiyorum. Bu beni GB'ci yapmaz. Hayatım boyunca da ne GB sattım, ne şu oyunda ticarî kaygı güttüm. Nasıl ki burda sana "dilenci" yaftası vuran ibişlere sen kızıyorsan, onlara cevap verirken genelleme yaptığında, hakkı yenen de sana kızacaktır. Macaristan'a gidersen mutlaka boğa kanı dene bu arada, stresi alır.

kardeşim haklısın eğer seyyaha destek vermek isteyip herkese hakaret edip etrafa salyasını saçan tugiyev adlı kişi olmasaydı konu buralara gelmezdi.

tarihinde tiamat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum beyler, ortalık zaten karışık kriz mriz, bence konu hiç olmaması gereken yerlere geldi. Kimse kimsenin bırak anasının babasının, kendisinin dahi çalışma şartlarını, yaşam standartlarını eleştirmemeli herkese açık bir platformda; gelin sulh edelim. Ne kimse @sarraf'ın yaptığı işe dil uzatsın, ne de o başkalarına ithamlarda bulunsun. Aytaç Doğan'ı duydunuz mu bilmiyorum. Taksim Trio isimli enstrümantel çalışmalar yapan bir grubun kanuncusu, DokusSekiz isimli yapımcı şirketle güzel bir albüm çıkartıyorlar yeni. Gelin onu dinleyelim. Favorim bu: youtube.com/watch?v=o-ccqG6nIpo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, venom1109 yazdı:

Anne ve babalarla ilgili örneği vermemin sebebi şuydu onu sen anlamamışsın ;  Bana gelen bu büyük eleştirileri saygıyla karşılıyorum sessiz kalıyorum çünkü siz benim müşterimsiniz size ağız eğmek zorundayım müşteri her zaman haklıdır modundayım. Çünkü anne babalarınız da iş yerinde patronlarına veya müşterilerine bu şekilde ağır eğiyor. Müşteriler haklı haksız her şeyi eleştirebiliyor saçmalayabiliyor. Siz de bunu yaptığınız için onları örnek verdim. Fakat sen anlamamışsın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tiamat Sen hayatta hiçbir başarısı olmayıp  başkalarının kendince bir şeyler yaparak mutlu olduğu ve başkalarına zararı olmayarak yaptığı şeyleri eleştiren vasıfsız bir insansın burada senin arkanda durmaları hiçbir anlam ifade etmez onlarda senin gibi , buradaki güruh kendileri yapamıyor diye bize bok atıyor. Sende kenardan köşeden kıskanmaya devam ediyorsun artık bu profili ne zaman terk edeceğini merakla beklemeye başladım açıkçası. Sarraf herkese aynı muameleyi gösterir ama ben adamına göre muamele yaparım. Sarrafın bu yüzden kaybettiği anlar oldu ama ben senin gibileri alaşağı ettikçe kazandım 

tarihinde TUGIEY tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, QuenTlyDeAmor yazdı:

böyle adamlardan gb alacagıma evine ekmek vb şeyler almak icin satanlardan alsam daha iyi sevaptır  en azından .bide pişkin gibi millete soyguncu diyorsunuz püh size

Şu soygun lafına çok taktın verebildiğin tek cevap bu :) Sana beni eleştir diyorum ? Hangi lafımdan dilenci olduğumu düşündün ne yanlış bir cümle kurdum diyorum sana. Kelime haznen çok zayıf eleştiri bile yapamıyorsun. Beni birçok serverda tanırlar dlive'a canlı yayınlarına katılırsan görürsün başka serverlarda. Beni tanımadığın için ve muhtemelen içine oturmuş benim yaptıklarım ondan bu tepkileri veriyorsun. Seni adamdan saymak istiyorum sana defalarca şans verdim ama seni adam yerine koyabileceğim herhangi bir argüman ortaya atmadın. Tamamen nefret kusuyorsun tanımadığın bir insana karşı. Bu da senin yutkunamadığın kıskandığın çekemediğin anlamına geliyor. Umarım benden daha güzel bir hayat yaşarsın da beni rahat bırakırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, venom1109 yazdı:

Bilmiyorum beyler, ortalık zaten karışık kriz mriz, bence konu hiç olmaması gereken yerlere geldi. Kimse kimsenin bırak anasının babasının, kendisinin dahi çalışma şartlarını, yaşam standartlarını eleştirmemeli herkese açık bir platformda; gelin sulh edelim. Ne kimse @sarraf'ın yaptığı işe dil uzatsın, ne de o başkalarına ithamlarda bulunsun. Aytaç Doğan'ı duydunuz mu bilmiyorum. Taksim Trio isimli enstrümantel çalışmalar yapan bir grubun kanuncusu, DokusSekiz isimli yapımcı şirketle güzel bir albüm çıkartıyorlar yeni. Gelin onu dinleyelim. Favorim bu: youtube.com/watch?v=o-ccqG6nIpo

Anne ve babalarla ilgili örneği vermemin sebebi şuydu onu sen anlamamışsın ;  Bana gelen bu büyük eleştirileri saygıyla karşılıyorum sessiz kalıyorum çünkü siz benim müşterimsiniz size ağız eğmek zorundayım müşteri her zaman haklıdır modundayım. Çünkü anne babalarınız da iş yerinde patronlarına veya müşterilerine bu şekilde ağır eğiyor. Müşteriler haklı haksız her şeyi eleştirebiliyor saçmalayabiliyor. Siz de bunu yaptığınız için onları örnek verdim. Fakat sen anlamamışsın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...