Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
4pierrerucci

VeniVidiVİci Vs StarsOfTheUniverse(GözlerindekiHırsız) #TURNUVADAN KAÇIŞ #xACS #DarKKO #REDEMPTION

Önerilen Mesajlar

gerçekten komiksin vs turnuvasından kaçıp giden kim :D char mı var da vs turnuvasına gireceğim. rolünüzü fazla büyütmeyin sende biliyorsun bende biliyorum istediğin şartta 8v8 1 milyon kc'sine teklif ettim, döveceksin beni eşit party ile diye engelledin dc den ve oyundan :D tekrar söylüyorum istediğin yerde 8v8 mele veya  2v2 wr-asas her şekilde kavgaya hazırım :) pk'da +10 kare towna düştüğün video var editlemeye uğraştığıma değmezsin :D ama sen pk'da ırk kovalarken zar zor kill aldığın yerleri vs videosu diye editlersin anca ^^ Special movie mi yapayım illa kendini nimetten mi sayıyorsun oyunu saldığım günlerde he :) Dengin olanlarla hadi aslan hadi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

E:WQEWQEQw 30 dk sonra pme cevap verip paris abine ağlayıp asulgardı alıp geliyorsun zaten wildking te o adam denginde zahmet olcak kes moruq :D bizde 12 takılar la geliyoruz adam warriorum yok diyo kendi ekibindeki adamları adam yerine koymuyorsun ki sen daha saldım diyorsun hırsızlık yapa yapa salarsın tabi canım orası daha tatlı :D sen kendini bukelamun sanma 10 ton pm mesajların var sağdan soldan yerle bir ederim seni çocuk kendini 1 şey sanıyo lolipop 1 turnuva aldı allahtan yanlarında 150k lık charlar oran buran oynamasın yıldıra yıldıra kestiğim 10 ton videon var daha hatta şuan link atıyorum orayı da izle HAW HAW lamaya devam iyi koyduk sanada...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...