Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
rahattakal

Korkmabizvariz Vs (S4ncak) ÇAkal Tayfasinin Zekati Veri̇lmi̇şti̇r.

Önerilen Mesajlar

ahahaha ulan dandikten bir serverda kadromuz bile yok orada öylesine katıldık aofkosağkfa gidipte video aldıkları şeye bak acınası köpekler. az daha para bas sülocuk hadi kurtar sancagın götünü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, rahattakal yazdı:

Moruk buralarda ağlamaya devam edersen eğer çok farklı şeyler görürsün :D
2. ben dün warriorum yok itemleri eşitleyelim dediğim de senin am biti bana direk atarlanarak 8v8 atalım dedi bizde geldik aile büyüklerinizi kıtladık yolumuza baktık ha kc verildi mi tabiki hayır :D

şimdi sen ne  zaman bana 250 k kc'yi getirip trade ye koyarsın ondan sonra arena da 2v2 için hazır olda beklersin dün gece aynı şeyi tsde 1 saat konuştuk .

Önce dağılan clanını topla yada clanına yeni üyeler al tabi sende itemleri satmıyosan ahahaha :D allahın tenekeleri sizi gelmiş bana bizi herkes tanır diyo sen kimsin lan bot gitmiş enayi clanları kesmiş kendisini piyasada adam zannediyor yürü anca getir götürümüzü yaparsınız hadi yallah hangi servera gidiyosanız. 

ZEKATINIZ VERİLDİ o 9 Gbyi 8 kişi bölüşün .

KorkmaBizVARIZ - RahattaKAL saygılarımla :) 

Burda Hala boş boş Prim Peşinde Koşma Varsa Götü yiyin Keserim Diyebillicek Bi Delikanli Gelsin 2 v 2 atallim burda boş boş Muhabet etmeyin . Belli sizin Kaniniza işlemiş Erkeyin Oruspusunu İlk defa Görmüyorum Sonda Olmicak Ama belli siz Bu işte baya iyisiniz Buda bi meziyet tebrik etmek lazim . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, OREMARRRR yazdı:

Burda Hala boş boş Prim Peşinde Koşma Varsa Götü yiyin Keserim Diyebillicek Bi Delikanli Gelsin 2 v 2 atallim burda boş boş Muhabet etmeyin . Belli sizin Kaniniza işlemiş Erkeyin Oruspusunu İlk defa Görmüyorum Sonda Olmicak Ama belli siz Bu işte baya iyisiniz Buda bi meziyet tebrik etmek lazim . 

LAN KACMA GOTVEREN KACMA NEREYE KACIYON SEN ONCE 250k KC YI GETIR 8w8 DE ALDINIZ DALGAYI ELINIZE NE KONSUYON SEN BURADA

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, PATHRON yazdı:

@OREMARRRR Gel 8vs8 gel gel gel gel gel 250K  kc sine . ( Sell Master Priest  Nick : OREMAR )

Öyle Kendi Kendinize Eğlenin O komutcunuzunda Götü yedigi zaman Gelsin Atalim 2 v 2 Uskoda Senelerdir oynuyo cok büyük Oyuncuyum demiş ya Gelsin Burdayiz He bu sizin İçinde gecerli bi şey deil Varsa Platformda 2 v 2 de Keserim diye bilen Burdayım Skntı yok atariz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

KARDEŞİM DARK MARE'DE CLANINIZDAN OLMAYAN BİRİSİ YANINIZA GELİP PT İSTEDİĞİNDE ALT TARAFI EN FAZLA 1-2 GBLİK İTEM ÇALABİLMEK OLABİLİTESİNİ DÜŞÜNEREK PARTYE ALMAYAN İNSANLAR BURDA BİRBİRİNE SADAKA PARA ZEKAT HERNEYSE VERDİĞİNİ İDDA EDİYOR. GERÇEKTEN KOMİKSİNİZ. 

NOT. 2 clanıda tanımıyorum en ufak bir muhabbetim yok. sadece uzaktan gördüğümü yazdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, OREMARRRR yazdı:

Öyle Kendi Kendinize Eğlenin O komutcunuzunda Götü yedigi zaman Gelsin Atalim 2 v 2 Uskoda Senelerdir oynuyo cok büyük Oyuncuyum demiş ya Gelsin Burdayiz He bu sizin İçinde gecerli bi şey deil Varsa Platformda 2 v 2 de Keserim diye bilen Burdayım Skntı yok atariz 

8w8 KCSINI VERSENE SEN BOŞ YAPMA VER 2w2 YE GELIRIZ ASLAN PARÇASI 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, rahattakal yazdı:

Moruk kendinle ilgili video atacan mı yoksa boş atmaya devam edecenmi ya ahahaha :D

Delikanli Ol Adam gibi deki Gel arenaya Atalim 2 v 2 Mizi Wariorun Önemi yok Priest oyun oynar 2 v 2 de Madem büyük bir oyuncusun Gel Sana Dha ne Söyliyebilirim Anca burda clanindaki 2 tane it kcmizi ver yok su yok bu hala bos bos konusuyor Ben burdayım Cok Güveniyosun ya kendine Gel atalim vs 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, OREMARRRR yazdı:

Delikanli Ol Adam gibi deki Gel arenaya Atalim 2 v 2 Mizi Wariorun Önemi yok Priest oyun oynar 2 v 2 de Madem büyük bir oyuncusun Gel Sana Dha ne Söyliyebilirim Anca burda clanindaki 2 tane it kcmizi ver yok su yok bu hala bos bos konusuyor Ben burdayım Cok Güveniyosun ya kendine Gel atalim vs 

TOPLANIP NEREYE GIDIYORSUNUZ GOZUMDEN DUSEREK :D:D:D:D::D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sagda sola heryer de anasını götünden siktirerek bagıran ambiti kekeme terorist utanıp yorum yazamıyor mu şimdi vah vah vah dksgapodkadsgadsgas

tarihinde Akainu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, OREMARRRR yazdı:

Beni bütün herkesin tanıdığını ben kendi içimde biliyorum ama bunu etrafıma yaymıyorum. Sizin gibi bizi herkes tanır diye insanların ts'sinde götümü yırtıp 8v8 de kesilince kc vermemezlik yapmıyorum bu 1.

2. Ben sana hala söylüyorum seni ayak parmaklarımla keserim ama önce bu noktaya gelmen için bana gelip tradeden o kcyi koyacaksın ondan sonra eline 3. part videonu alıp bu serverdan siktir olup gideceksin bundan sonra kc teslimatı pmsi yada mesajı haricinde benle vs muhabbeti yapma moruk bütün server ne hale geldiğinizi gördü 

KorkmaBizVARIZ - RahattaKAL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, rahattakal yazdı:

Beni bütün herkesin tanıdığını ben kendi içimde biliyorum ama bunu etrafıma yaymıyorum. Sizin gibi bizi herkes tanır diye insanların ts'sinde götümü yırtıp 8v8 de kesilince kc vermemezlik yapmıyorum bu 1.

2. Ben sana hala söylüyorum seni ayak parmaklarımla keserim ama önce bu noktaya gelmen için bana gelip tradeden o kcyi koyacaksın ondan sonra eline 3. part videonu alıp bu serverdan siktir olup gideceksin bundan sonra kc teslimatı pmsi yada mesajı haricinde benle vs muhabbeti yapma moruk bütün server ne hale geldiğinizi gördü 

KorkmaBizVARIZ - RahattaKAL

Bizi Bilen biliyor Zaten 2 v 2 Turnuvasinda Dengk gelicez Ozaman Bunu Hatirlaticam Sanada O göt Olani Stevenle Akainu Köpeğinede . Bu arada Bilmeyen var ise Bu arkadaşlar İlk defa bi vs de öne gectikleri İçin bu kadar heycanlilar Mazur Görmek lazim . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, OREMARRRR yazdı:

Bizi Bilen biliyor Zaten 2 v 2 Turnuvasinda Dengk gelicez Ozaman Bunu Hatirlaticam Sanada O göt Olani Stevenle Akainu Köpeğinede . Bu arada Bilmeyen var ise Bu arkadaşlar İlk defa bi vs de öne gectikleri İçin bu kadar heycanlilar Mazur Görmek lazim . 

O PELTEGE SOYLE SESI TITRIYORDU TSDE KENDINE GELMISMI ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hahaha bu oremarr cok güzel kuduruyo lan bu swde darda anasını miktigimizde az havlaya havlaya peşimizde koşmadı bu ezik köpek bok parçası

tarihinde Akainu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...