Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
PabLo16

clan tanıtım Clan Adı : Nothing2lose (Üye Arıyorum.

Önerilen Mesajlar

İsmim / Soy ismim :Seçkin
Yaşım : 27

TEL: 5417322359 once whatsaptan ulaşırsanız daha hızlı iletişim kurabiliriz. DC: xPabLo16/Seckin#6836

Aradığım Kriterler Şunlardır ;  Nothing2Lose clanı olarak 9 arkadas full pus baslıyoruz 1 adet tp magemiz var 2.side olursa guzel olur diyoruz ayrıca mele olarak katılmak isteyen arkadaslarada kapımız acıktır fakat temiz iyi niyetli arkadasları aramızda görmek istiyoruz ortada bişey varsa herkezindir mantığıyla ilerlemek niyetindeyiz kendi çıkarlarına düşkün arkadaşların aramızda yeri yok herşey adil şekilde yapılacak ve paylaşılacaktır hiçbir şeyden geri kalmayacak sekılde online durumumuz vardır  fakat aradıgımız nitelikte arkadaş olduktan sonra her ne job olursa olsun aramızda yeri vardır yaşlarımız 25 30 arası bu mantıkla gelıp bızımle el ele verebılecek kardeşce vakit gecirmek isteyen her türlü sıkıntıya karsı beraber ayakta kalabilen birimiz düştüğünde dağılan değil daha iyi toparlanan bir ekibin temelini atmak niyetimiz bu yeni clanımıza fikirlerimize yararı dokunacak veya dokunmayacak farketmez insanlığıyla bizi kendine bağlayacak arkadaslar buyrun kapımız her daim açıktır ne olursa olsun kol kola verdikten sonra zaten istediklerimizi başarabileceğimize inanıyorum. Tüm clanlara ve oyuncu arkadaslara şimdiden başarılar dilerim hersey gönlümüzce olur umarım iyi oyunlar olsun.

tarihinde PabLo16 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...