Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
RHAINMETALL

Singlepunch Vs Realmardi̇n 'Şamar'

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Steven yazdı:

SERVERİN İLK HAFTASI TL ETKENİN YER ALMADIĞI VAKİTLERDE  ORDAN ORAYA KAÇAN SİNGLEPUNCH PAYTOWİN Cİ LERİ İLE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYINCA VİDEO ATMADAN OLMAZ TABİ ?

HA SANA GELELİM ÖZGÜR KARDEŞ OREMARIN  ELİNE VERDİĞİM VİDEO ELİMDE ATMADIK DİYE DİLİNİZ Mİ UZADI ? HA PARDON QUAİ BİRAZ DAHA PARA BASIYORDUR DESTEKLESİN SİZİ

BELKİ HEPİNİZ ADAM OLURSUNUZ ?  PAYTOWİN CİLERİN ARKASINA SAKLANIP OYUNCULUGUNU OLDUGUNU ZANNEDEN BÜTÜN İDİOT LARA SESLENİYORUM  SİZ MYKO DEİL GELİN 

BENİMKİYLE OYNAYIN BOŞ ZAMANLARDA BELKİ BİŞEYLER KAPARSINIZ.

ya vs vs diye yanıyordunuz şöyle dövücez böyle dövücez .dayak yedin şimdi video ortada. yiyemiceğin yara..n altına yatmıcan ozaman . bidaha vs teklif ederken 2 kere düşün hatta siz 10 kere düşünün çünkü beyin kapasiteniz ancak yeter.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Jaoz yazdı:

bir de oynuyoruz demesi yok mu ag :D kendini kaybedip apostle vuruyor neye vurduğunu bilmyor r yok ama warrior oynuyormuş ,bastığın tl'nin hakkı yoksa biliyoruz biz seni mage ptlerden mele pt ye vakit bulamıyorsun ezik bok parçası:) 

geri zekalı o apos bızım partidekileri kıtledıgı için onu kestım ben . ya ne kadar aptal adamlarsınız ya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 23.04.2020 at 17:07, dammed yazdı:

melee ile nasıl pk attığımızı bütün sw görüyor korkmuşsunuzki böyle bi konu açmışsınız ağlayan sizsiniz belliki boş konu

8 dakika önce, OSMANLITOKADII yazdı:

geri zekalı o apos bızım partidekileri kıtledıgı için onu kestım ben . ya ne kadar aptal adamlarsınız ya

caps lock açsan senden daha iyi ag :) kendini rezil etmişsin video yu başkası çekseydi bari rezil oyununu görmezdi en azından :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, CarlosBaccA yazdı:

@Steven ULAN AĞZIMI AÇTIRMA BENİM HIRSIZ HERİFLER  AKİNU TOPLAMIŞ BÜTÜN İTEMLERİ CLANIN +7 ATIYORUM DİYE UPGRADE YAPİYOR  EXTRA İNVENTORYE ATİYOR +6 OLANI SİZİN JAOZ DENEN KÖR MAGENİZDE ÜSTÜNE BAKIYOR YAKALADIGI HALDE SES CIKARMADI COCUK :D 

TERBİYESİZLİKLERİNİZ YETTİ DE ARTI ARTIK DÜNE KADAR KENDİ YAPTIGIIN BOKLARI HİÇ YAPMAMIŞ GİBİ GELMİŞ BURADA AHKAM KESİYORSUN ULAN SEN?

SADECE KURU GÜRÜLTÜ YAPİYORSUN  BOŞ ADAMSIN BOŞ KALICAKSIN KENDİN İSPATLAMAK İSTİYORSAN 100K VE ÜZERİNE VS TEKLİF EDİYORUM SANA GEL KES  YADA KURU GÜRÜLTÜ YAPMAYİ KES COCUKLAR GİBİ ALİ...

@Jaoz bahadirin upgrade yaptıgı zamanın video kaydı duruyorsa yayın kanalından bi tekrar kontrol et kardeş.

Herkez işine baksın.

tarihinde Akainu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zamanında abi dedik eline ucuzdan item verdik ama bu gamsız orospucocugu gelip hala iftira etmeye devam ediyor. ama seni bulursam bu iftiralarını kafanı duvara vura vura cıkarırım amına kodumum oglu gamsız yüzsüz orospucocug useni

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

c@CarlosBaccA  bak ben anlatayım nasıl oluyor upgrade 1. adam yayın acıyordu dc den 2. bastıgı her itemi gidip inn bırakıyordu ve biz bunu goruyorduk clandakı hiç biri ben bastıgını görmedım diyemez  sımdı git utan durust bir ınsanı neyle itham ediyorsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

LAN * COCU ÖZGÜR 3 GÜNE KADAR GÖTÜMÜZDE AYRILMAYIP SİMDİ BURDA ADAMLIKMI TASLIYOSUN AMK OGLU SENİ . GEÇEN SW İTEM DİLENİP BİZDEN . OREMARIN TAŞAKLARINI YALAMAYA GİTTİN GÜNLERİ NE CABUK UNUTTUN AMK KANSIZ SEREFSİZİ SİZİN TOPUNUZUN AMK KARI KILIKLI İBNELER ETEK GİYİP GEZİN OLM SİZ PİYASADA  SEY KARDESİMM TOTO GİGA Yİ BANA YARI FİYATINA VERSENİZE WAİROR OYNICAM  KARAKTERSİZ İBNELER ANCA ONUN BUNUN ARKASINDA GÖLGESİNDE GEZERSİNİZ .  SEN GİT KENDİNE SİKİNDİRİK PVP AC BELKİ OYNICAK USER BULURSUNDA OYUNCULUGUNU GELİSTİRİSİN AMK TOPU SENİ.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Akainu yazdı:

ulan * cocugu gel totomic spear 7 var yalvar ucuza veriyim diye paranoya  orsopu evaldı beni ayar etme o karını gelir * senin piç

ÖZELDEN TELEFON NUMARAMI ATTIM  ARA ADRES VERİCEM GELMESSEN ANANI SİKERİM SENİN * EVLADI  KARAKTERSİZ İNSANLAR SİZİ @Akainu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Jaoz yazdı:

caps lock açsan senden daha iyi ag :) kendini rezil etmişsin video yu başkası çekseydi bari rezil oyununu görmezdi en azından :) 

ya be amına koydugumun salagı farzet ben kötü oynadım .sen kesildin aq kesildin .beyinsiz çocuk hala nasıl yorum atabiliyorsun .seni yenen adama kötü oynamışsın yazıyorsun. ben kötü oynarak bile seni yenebiliyorum ozaman buda senin aptallığın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, OSMANLITOKADII yazdı:

ya be amına koydugumun salagı farzet ben kötü oynadım .sen kesildin aq kesildin .beyinsiz çocuk hala nasıl yorum atabiliyorsun .seni yenen adama kötü oynamışsın yazıyorsun. ben kötü oynarak bile seni yenebiliyorum ozaman buda senin aptallığın.

Amk protez beyinlisi item farkı diye bişey var ama sen göt beyninin süzgecinden bunu geçirip idrak edemezsin bamya beyninin süzgecinden geçir bunu sonra bi hazmet sonra anlayabilirsen tekrar yaz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...