Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
sukomuko

AÇIKLAMASIZ VE AKSİ İDDAALI BAN

Önerilen Mesajlar

Merhabalar abi
[08:05]
Abi öncelikle biz bütün serverlerinizde seve seve xacs'de bulunduk
[08:05]
Hiç bir zaman illegal bir yola ya da sizi üzecek bir durum söz konusu dahi olmadı.
[08:06]
Bu serverda dişimizi tırnağımıza kata kata 8 GB kasabildik. Ve kimseye birşey satmadık.
Bizden birisi discord yolu ile biri GB istedi. Ve bu 8 GB nin fiyatını zorlaya zorlaya düze çekmemizi istedi
Defalarca kez GB satış zamanında değilken GB istedi bizden
[08:07]
Bütün sorularına kesinlikle net bir dille zamanından önce satamayız dedik.
Konuşmalar vs. Yazışmalarda var
Dün durumumuzu anlattık ama kesin ve net bir dille bizi hiç dinlemediler bile.
Bizimde kusurumuz yok değil ama sorgusuz sualsiz herhangi bir açıklama gerekmeksizin bizi bu şekilde yoktan sayıp, tüm emeklerimizi bir anda böyle silmek ne kadar adil?
[08:08]
Sizden ricam bize yardımcı olmanız bir kereye mahsus
[08:08]
Söz veriyorum bir daha böyle bir durumla sizi yüz göz etmeyeceğim.
[08:09]
İnanın gecemi gündüzüme kattım ancak o kadar GB kasabildim. Tüm bu emeklerimiz bir anda bu şekilde yok olup gitmesine müsaade etmeyin ne olur.
[08:10]
Saygılarımla, iyi oyunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizden gb isteyen şahıs 5 gündür bizden gb istiyor. Gb satış tarihinden önce. Buna rağmen satmadık. Süreklki ısrar sürekli, çaba . Yani biz iyi niyetli düşünerek bu noktaya geldik. Kaldı ki böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadık. Burada tek suçumuz iyi niyetli olmamızdan kaynakladığını belirtiyorum. İsterseniz size ısrarlı bir biçimde bizden gb istediğini ve tarihten önce satmadığımızın resmini de atarım. Şahsın numarasınıda paylaşırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar,

İtirazınız üzerine gerekli kontrolleri sağladım fakat üzgün bir şekilde karakterinizde bulunan yasağınızın kaldırılmayacağını yazmak durumundayım.

Sebebini zaten biliyorsunuz fakat yinede hatırlatmak gerekirse ;

Belirlediğimiz kur fiyatının altında satış yapmak , yapmaya çalışmak , anlaşmak ban sebebidir.

Sizin loglarınızı kontrol ettiğimde Kur Fiyatı 850 Tl iken sizin 8 GB'yi 5500 TL'ye anlaştığınızı görüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...