Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
darkko42

Haksız ban Satış yok bakabilirisiniz.

Önerilen Mesajlar

s.a hocam arkadaşımın çarı banlanmış. 1 haftadır yaptıgımız farm biriktiriğimiz onca kc hiç oldu. ramazan ramazan gerçekten cok üzüldüm. Arkadaşımı niye banlandınız. Satış için ta bugünü bekledik o kadar kc biriktirdir elle dm döndük sahurlara kadar. o kadar emeğimiz boşamıydı. Bide kc ler onun bankasından biriktiriyorduk. Ben ban yemememişim. Sırf satış yapmıyalım diye arkadaşı banlamışsınız satış yapmayalım diye böyle bi politaka mı izlediniz acaba. 
Lütfen emeğimizi görmemezlikten gelmeyin. Kolay gelsin.
Diyeceksiniz 1 gün önceden ilan açtınız. Ya bu kadar salak olabilirmiyiz? 1 haftalık emeğimizi çöpe atalım.1 gün önceden ilan açıldı diye.  Piyasa araştırması yapıp istedikleri itemleri hazır edip açıldıgında satmakdı.Hatta arkadaşla master itemlerini toplasak mı diye düşündük talep cok diye.
Satış yapmadık. sırf ilan açıldı diye  ban atmak yazık değil mi?
Lütfen yetkili biri ulaşabilir mi? Kesinlikle Satış yapılmadı. karakterlerden.

Oyundanki Nick: Bedevigeldi
Arkadaşın çarı : xPazaRx

tarihinde darkko42 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar,

İtirazınız üzerine gerekli kontrolleri sağladım fakat üzgün bir şekilde karakterinizde bulunan yasağınızın kaldırılmayacağını yazmak durumundayım.

Sebebini zaten biliyorsunuz fakat yinede hatırlatmak gerekirse ;

16 Nisan 21:00'dan önce sebebi her ne olursa olsun TL ile satış yapmak , yapmaya çalışmak , aracı sitelerde ilan kurmak , önceden müşteri hazırlamak gibi durumlar tamamen yasaktır.

TL ile kesinlikle Knight Cash Voucher , PUS Eşyası vb gibi eşyaların satışları yasaktır.

Sizin loglarınızı kontrol ettiğimde OğuzhanBayi adlı üyeliğiniz ile st sitesi üzerinden 315M Ve 450K KC Satışı yapmaya çalıştığınızı gözlemledim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...