Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
znc385

Gerçekten Hiçbir Suçum yok

Önerilen Mesajlar

Karakter Nick : XenoPERS1A

uykumdan arkadaslarımın ban yedin diye aramasıyla uyandım haliyle şaşırdım

Öncelikle kardeşim  ve ben 2 kişi oynuyoruz ve 2 bilgisayarımız var kardeşim çalısıyor ve akşamdan akşama gelip pk kalan zamanlarda farm atıyor Kardeşimin Karakterleri / XenoZENC1 /XenoGIRBACHH

Bu olaylar benim uyuduğum sıra gerçekleşiyor ban yedikten sonra herşey aydınlanıyor.

Ban yediğimi  öğrendiğimde kardeşimi aradım ondan öğrendim kendisi gb satmak istemiş denemişte ama  sonradan vazgeçip hiçbir satış işlemi gerçekleştirmemiş trade lerini kontrol ettiğnizde bunu görebilirsiniz hiçbir şekilde tl satış olmamış bu SONTEKLİF  sitesine ilan veriyor hatta satın alınmış ilan ama işlem gerçekleşmesi olmuyor ve ilanı kaldırmayı ihmal etmiş   yabancı biri ile konuşmaları olmuş whatsapp üzerinden konuşmalarda hala mevcut . Kendi karakterime fazlasıyla emek verip daha dün master açmışken ban yemiş olmak beni fazlasıyla üzdü  Sizlerden isteğim eğerki satış olmamış olması ban yemeyi gerektirmiiyorsa karakterlerin açılması . Gerektiriyorsa kendi karakterim olan   XENOPERS1A '' nın banının açılması Lütfen yardımcı olmanızı istiyorum

@Risus 
@xTraPP

@ARES
@LEGIONNAIRE

@DEVILCRAFT

tarihinde znc385 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşımıza katılıyorum suçsuz yere yapılan bu banned olayını lütfen düzeltmenizi istirham ediyoruız. darkko serverinin her zaman müdavimleri olan bizler, bu olaydan ötürü sizlerden tolerans beklemekteyiz. arkadaşlarımızın banını açmıyorsanız bari pc blokesini kaldırırsanız klasgame üzerinden css alıp tekrar oyuna devam edebilmeleri vakit geçirebilmeleri için bir kapı açmış olursunuz .... herhangi bir satış yok ortada . kimsenin aldığı verdiği yok . gerçekleşmemiş bir eylem ve suçsuz bir kişinin banlanması var. Lütfen ricamız arkadaşlarımızın bannedi açmıyorsanız bloğu kaldırında adamlara parasıyla çar alıp hediye edeceğim oynasınlar serverda birlikte vakit geçirelim derdimiz bu. haksız bir mağduriyet olmasa zaten bu kadar dil dökmez sineye çekeriz meseleyi . İnşallah insiyatif sergiler  yardımcı olursunuz yalan dünya insanlık ölmedi diye ümit ediyorum ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar,

İtirazınız üzerine gerekli kontrolleri sağladım fakat üzgün bir şekilde karakterinizde bulunan yasağınızın kaldırılmayacağını yazmak durumundayım

Sebebini biliyorsunuz fakat yinede hatırlatmak gerekirse;

SEYYARTAYYAR adlı üyelik ile st üzerinden ( 14 Nisan - Satışlar Açılmadan ) gb satışı yapmaya çalıştığınız için uzaklaştırılmışsınız.

Arkadaşınız , kardeşiniz , akrabanız vb gibi durumlarda sorumluluk tamamen sizlere aitdir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...