Jump to content
News
  • DARKKO 4. Ayında! Eğlence Devam Ediyor!
  • Bu Yaz DARKKO ile Daha Eğlenceli!
DARKKO 4. Ayında! +500.00 TL Ödül Teslim Edildi
jumanjiii

PackagersAlwaylie şuanki nicki dewil_kinq ve jEscape hırsızdır.

Önerilen Mesajlar

hwt drobuna çökmüşlerdir.12 kişiye pay edilcek diyip cumartesi gününden beri herkesi oyalamışlardır ve kimseye pay verilmemiştir.Hakkımı istediğimde ise bit aklılarıyla dalga gecmişlerdir.

bu kişilerle alışveriş ve farm atarken dikkatli olunuz.

oyundan hırsızlık yapan heryerde hırsızlık yapar.

sizinde aklınızda bulunsun.

wp konusmalarını kvk nedeniyle yayınlayamıyorum.

tarihinde jumanjiii tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen tsden banladım diye zoruna gitsin :D benle muhatap olmadın ama jescape nickini boşuna kirletiyosun bak bu nicki bilirler kimseye bi dolandırıcılık yaptıgımız felanda yok aklı sıra bizi kötülücek kıt beyinli seni ilk önce nasıl konuşacağını öğren sonra muhatabım olursun hangi farma geldinde farma gitmeyin diyosun bu ilk ve son cevabımdı sana istediğin kadar konuşabilirsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yüzsüz derken hwt bendemiydi ne anlatıyosun bilader sen beni niye karalıyosun şakamısın sen adam sana vericem demiş hakaret etmişsin bide yüzsüz şekilde üste çıkmaya çalışıyorsun yazma son cevabımdı bu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

madem son diye yazıyorsun yazma beyinsiz.ben ona hakaret felan etmedim.o önce kendisi konusmayı ögrensin.Yalancı düzenbazın önden gideni o.aksamüstü konustugumuzda moradona gel vereyim diyor,1 dk sonra evde yokum diyor.aksam yazıyorum geldin mi diye soruyorum. cevap vermiyor ama carda pk atıyor tsde ben yokum diyor,bir bakıyorum tsde o var pksını atmış.Sonra dayanamadım birde namaz kılıyorsun utan kendinden dedim.verecek olan adam tsden ve telefondan engellemez.Sana gelelim k2network ben kekury imi düsürüp master acıyorum ve elixirimi alıyorum.bir bakıyorum kendi partimdeki adamlara kekury i düşürdüğü an hemen satıyor.sizle oturp birde farm mı atayım::)Hadi ben kötüyüm diger adam neden cıktı clandan bir düşünün ve neden sizle hic farm atmadı?Artık yazma muhattabın degilsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...